Cerere unban

Locked
User avatar
JayW13
Posts: 4
Joined: 12 Oct 2021, 12:48

Buna ziua !
Nume in joc : Go6uLOCO
Caracter : warrior
LvL : 120

Eram in padurea fermecata farmam la metine si dintr o data am observat ca scot jumatate de viata la metin si dupa dispare ( am observat asta )
dupa am mers dupa alt metin sa vad daca e tot asa pentru ca am crezut ca e ceva bug ca mna e bug si la dmg si restu si nimeni nu rezolva si tot aceeasi problema scoteam jumatate de viata la metin si dupa disparea si m-am oprit din a dat am stat putin am vazut ca au disparut toate pietrele de langa mine si am plecat mai in fata ca sa dau in metine si tot aceeasi problema si dupa am si scris pe chat " vreti sa mi faceti cheie" nu am folosit nici un hack/bob orice credeti ca am folosit chiar eram pe discord cu un prieten in momentul acela si l am intrebat ce naiba nu imi sparge metinu adica nu mi se pare ok sa mi se baneze contu ca am dat de 4-5 ori in metine cand eu m am si oprit din a dat pentru ca mi am dat seama ca nu ii ceva ok nu am stat non stop sa dau in metine sau sa fiu eu afk si sa imi sparga metin dupa metin, in fine sper sa imi deblocati contu deoarce nu am folosit nici un hack acel admin care mi-a blocat contul sper sa se uite de 2 ori la acea filmare si sa vada ca eu m am si oprit si am si scris pe chat. Adica ca sa si vedeti ca nu am folosit nici un cod/hack instant ce mi s a blocat metinu am facut ticket tin sa va reamintesc ca nu am folosit nici un cod/hack am si observat ca dau putin in metin si se sparge si nu pica drop dupa am fost dupa cateva sa vad daca e la fel si dadeam in 2 pietre nu pica nimic dupa la urmatoare piatra pica drop si evidenet ca am continuat sa dau in pietre si cum v-am spus si mai sus am si scris pe chat dupa ce am vazut ca tot nu se sparg metine pentru ca stiam ca ii admin pe mine.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Da-mi mesaj pe discord la JotaroKujo#1949 pentru a verifica mai detaliat daca ai folosit hack sau nu.
User avatar
JayW13
Posts: 4
Joined: 12 Oct 2021, 12:48

Ti-am dat add pe discord ieri noapte dar probabil n-ai vazut si mesaj nu pot sa trimit deoarce inca nu mi ai acceptat si discordu nu permite sa iti trimit mesaj daca nu avem un sv de discord comun sau daca nu te am la prieteni si am scris pe forum ca poate vezi mai repede aici ca vreau sa facem verificarea aceea ca sa dovedesc ca nu am folosit hack.
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 314
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

https://discord.gg/9Ddc6P8m , ai aici o invitatie in grupul nostru de discord, intra aici si o sa ii poti scrie
User avatar
JayW13
Posts: 4
Joined: 12 Oct 2021, 12:48

Scuzati-ma ca tot scriu aici pe forum dar nu ma lasa sa intru pe acel link de discord imi zice ca invitatia nu a putut fi acceptata am si intrat de pe alt cont de discord ( mi-am facut unul nou ) si tot la fel imi zice uitati aici poza : https://imgur.com/a/oY4uhtm
Daca puteti sa mi dati add pe discord DariusIndru#2396, sau sa verificati daca puteti, de ce nu ma lasa sa intru pe acel link de discord.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Am adaugat, maine verificam.
Locked