Cerere UNBAN

Locked
User avatar
xLiGhT
Posts: 1
Joined: 30 Sep 2021, 08:00

Numele caracterelor blocate: Nu stiu numele caracterelor blocate, insa am aflat ID-ul conturilor, acestea fiind urmatoarele : arthurshelby, error404x123, error404, error404x1, error404x3, error404x, error404x2
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Salut, revin dupa foarte mult timp si am decis sa ma reapuc de server pentru ca altul mai complex si mai frumos elaborat ca acesta nu cred ca exista fapt care pe mine ma atrage, in fine, nu despre asta vreau sa discut, ci despre sansa mea de a-mi recupera conturile ce mi-au fost blocate,. pe drept,pe nedrept, nu mai are nici o importanta ca vine acuma covid-ul :) Altceva nu stiu ce sa zic , pot doar sa-mi cer eu iertare pentru cele intamplate. Doar ce am terminat de enumerat conturile, imi pare putin ireal cum de am reusit sa strang atatea, se pare ca eram foarte ambitios :) Nu am nici o pretentie de la nimeni, am cerut debanarea acestor conturi doar ca un mic start de bun revenit si fara copilarisme de genul pe viitor DIN PARTEA MEA EVIDENT. Asa ca, prin cele spuse mai sus, CER DEBANAREA CONTURILOR SAU MACAR A CATORVA :) DINTRE ELE SI DIN NOU IMI CER SCUZE PENTRU TOT CE AM PATIMIT :) Pana atunci, zi buna va doresc.
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 314
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,
#14. Este interzisa utilizarea diferitelor software-uri ilegale, hack, script-uri, macro-uri, programe externe menite de a oferi un "boost" în joc.
https://www.youtube.com/watch?v=vT7j39cpyRo

Ai primit ban pentru ca jucai cu hack, daca iti place atat de mult rodnia pe cat afirmi te sfatuiesc sa iti faci un cont nou pe care sa nu mai joci cu nici un fel de hack.

Ramai banat
T/C
Locked