Cerere Unban

Locked
User avatar
Sebii
Posts: 8
Joined: 01 Mar 2020, 12:22

-Numele caracterelor blocate:zMio si xMio
-Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc:
Buna seara!
Cu cateva seri inainte de a face negotul am dat anunt cu dau acolo pe aici ca aveam niste yang pe alt server de dat pe aici, toate cele bune stateam in map1 si am primit mesaj daca mai am yang acolo, tin sa precizez ca playerul cu care am facut negotul nu avea habar cum e yangu acolo, am spus ca ii dau bete de un cont full cu iteme pentru unu pe rodnia, am discutat tot pe serverul respectiv, tin sa mentionez IARA ca nu stia cum e cu yangu pe alaska, i am spus ca ii dau 1600b m-a intrebat daca poate sa faca cont full pe alaska de bani aia si am spus ca da, a mers pe total incredere, i am spus ca 1,600,000 lovele sunt defapt 1600b si el a spus ca ok, am facut negotul, mare bucurie pe mine ca mi-a iesit si mie la un negot profit mare, dupa seara cu negotul m-am trezit cu ban pe 2 conturi, 1 pe care am facut negotul si 1 care nu era al meu si doar jucam pe el nici macar nu este pe email ul meu ( se poate verifica ) i-am lasat mesaj si la jotaro si la destiny la toti ca eram nedumerit de ce am luat ban, am trimis timp de 3 zile mesaj si voiam sa vorbim nu sa mi se trimita 2 mesaje la 3 zile, pe baza faptului mi se raspundea ca eu am facut manarii in trecut si etc, pe langa toate astea am cam fost ignorat adica vorbele mele nu inseamna nimic, din spuse eu am facut oarecum un negot fake, cu nici o dovada pe langa astea, am vazut doar poza cu yang-u 1,600,000 lovele si ca spune „e negot fake„ sau ceva de genu am si lasat poze cu conversatia de pe alaska, nu stiu parca mi se vorbea asa de parca eu as fi stiut ce s-a intamplat cu contu ala, nu as vrea sa se ia decizii fara dovezi clare si doar pe motivu din nou ma repet ca am facut „manarii in trecut„ . Dupa mai bine de 4 luni in care am facut parte din staff si dupa 2 luni pe pozitia de promoter sunt tratat cu indiferenta din partea voastra ceea ce nu este drept si normal.
Mersi daca ai/ati ajuns sa cititi pana aici!
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Si prin coincidenta acest "jucator random gasit in map1" s-a conectat in trecut si pe contul tau (delllirique2) si pe contul celuia pe care l-a furat (deyan1403).
Image

Din conectarile astea comune rezulta ca acest om cu care ai facut negotul iti este cunoscut si complice.

Nu va mai bateti joc de timpul nostru dar in special si de demnitatea voastra inventand povesti de genul cand noi putem verifica orice se intampla pe server.

Conturile raman blocate.

T/C
Locked