Unban xSekol

User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

nume in joc: xSekol
Motivul banului a fost: acuzatii nefondate.

Explicatia mea este asta: ok...poza din reclamatie e taiata,nu vad nicaieri poza intreaga,1 la mana....2 la mana...eu am cerut verificare,nimic...avem martor un Helper care filma :D...3 la mana...ok dupa ce nu am primit verificarea,am acuzat...recunosc ca am acuzat,dar logica nu ar fi ca el sa fi fost verificat la fata locului si in cazul in care se dovedea ca e curat eu sa fiu sanctionat cu cele 3 zile de ban?. Eu am fost banat direct fara ca el sa fie verificat de niciun membru al stafului. Exista posibilitatea ca eu sa nu ma fi inselat,el sa imi fi jucat murdar si cel banat sa fiu eu. Cer debanarea pe motiv ca el nu a fost verificat,astfel incat acuzatiile mele nu pot fi nefondate in lipsa verificarii playerului acuzat.
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Și pe mine mai acuzat vărule ...vrei sa pun video ? Aici?
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

tu cine esti pe joc? si cand te-am acuzat si de ce?
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Eu sunt [PvP]Pounds poți să îmi spui tati 🤣
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

frate,tu nu sti sa ti sabia in mana,despre ce vorbim? Si din moment ce iti cer verificare,si tu zici ca nu oferi nimanui nimic...vrei sa ma convingi ca ce?
degeaba ai castigat acuma,am 30-3 seturi in fata ta...tu invata mental ca sambata cobori din top :D
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Are tati tău tot filmat exact ce s-a vorbit și ce s-a jucat acum dacă ai ceva de zis poți zice dar dacă v-a trebui sa dovedesc ceva am filmat tot și nu ai scăpare cu mine !😘
8-) :lol:
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Părerea mea e să te obișnuiești cu ideea că ești mai slab și să nu mai acuzi pe toată lumea de hack când tu nu înțelegi jocul bine?
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Eu nu imi caud scapare frate,asta e o regula de cacat,tu cu un video mie nu imi poti demonstra nimic,cand dai o partajare,areti acolo tot la momentul in care este cerut,atunci demonstrezi ca nu ai nimic frate,nici de cum dupa,nu cu un video in care tu areti ce vrei nu ce ti se cere...
Asta cu banul pt acuzatii de genul este o regula aiurea,care poate fi interpretata in N moduri diferite si scoasa in N contexte. Ce fel de reguli is astea? pai daca eu sunt de parere ca cineva joaca cu ceva,si cer o partajare si nu mi se ofera,ce inseamna asta omule? adica despre ce vorbim aici...
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Frate Pounds,nu uita...10-1 10-0...si la tactic,cu tot bifat ca pe pvp...nu miscai juma de viata,tu te lauzi cu un set castigat la patrundere si critica,la noroc?
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Mda nu ai ce vorbi tu cu mine ..ca dacă te bat zici ca am hack 🤣
8-) :lol:
Locked