Unban xSekol

User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Fiindcă tu nu înțelegi jocul !
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Pai daca tu te crezi atata de bun,de ce nu dam frate tactic pana la golire...ca tu esti un om care domina mentalul nu?...tu esti omul care nu e bazat pe noroc,corect? inafara de acest server pe care altul ai castigat vreodata un PVP,un duel sau ceva? hai frate sa nu o dam in dealea,ca tu ti sabia invers in mana...Te lauzi si tu cu un set castigat la noroc,dar celelalte 30 de seturi care te-am batut timp de 2 saptamani? 10-0 10-1...si multe alte scoruri? alea unde is vere...Miza ce am castigat-o eu in fata ta,aia unde e?
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Dar la modul asta de duel ce este de inteles frate? ca lasi auto pe adversar si castiga cel care are noroc sa ii intre hitul si critica? ce altceva e de inteles la acest mod de duel? cine are noroc castiga si punct....astea nu sunt dueluri egale,astea is dueluri pe noroc ca la pacanele,tu azi ai prins septari,bravo tie
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Caută-mă când înveți să joci acest joc corespunzător și fără acuzații !😘
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Ne vedem dupa cele 3 zile de ban :)) si iara o sa te bat :D cand vrei sa te lasi...cauta-ma pe mine ca te golesc cu placere vere ;) nu uita...daca eu am luat 30 de seturi,si tu 1-2 seturi...nu inseamna ca esti mai bun frate ;) mai bun esti cand o sa castigi ca si mine,sa ma bati 2 saptamani intr-una,cand o sa poti sa imi treci jumate pv la un duel tactic...atunci da,jos palaria...pana atunci ABTINE-TE CA ESTI VARZA!!!!Pe oricine am intrebat de tine pe svr,au spus ca esti parf...Daca pana si Arif care a luat 10-0 si 5-0 pe miza de la mine,tactic si normal te-a batut? mai vrei ceva?
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Si daca sunt banat frate,SERVERUL e frumos si ma voi reapuca doar pentru tine,sa te bat mereu :D
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Zic sa te potolești ca fac și eu reclamație și mai Primești 3 zile 🤣
8-) :lol:
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Aia e vere,tu nu ai fost verificat,nici verificarea nu ai acordat...deci acuzatia mea nu poate fi numita nefondata in lipsa unei verificari...E LOGIC IN PANA MEA! reguli aiurea interpretate de fiecare cum ii vine.
User avatar
cocolos27
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2020, 19:59

Ba,ceea ce faceti voi,video-uri si poze scoase din context,si sa filmez cand sunt curat,si defapt eu sa fiu un...sa nu zic ce ca si tine gen...astea pot sa le fac si eu omule,sa fac poze doar cand vreau si la ce vreau,sa filmez doar ce si cand vreau,ca sa reiese doar ceea ce vreau eu...astea sunt usor de facut
User avatar
makedon
Posts: 94
Joined: 20 Feb 2020, 03:16
Location: London

Păi cine să mă verifice tu?
Ai vreun grad in staff și nu știu eu?
Fiindcă îmi ziceai să îți dau partajare..
8-) :lol:
Locked