Ba e asa, ba nu e asa..

Locked
User avatar
claudiu20
Posts: 1
Joined: 27 Oct 2020, 16:33

Numele caracterelor blocate:BTY , BTYx
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Am luat ban in dimineata asta pe motiv ca nu stiti sa spuneti lucrurilor pe nume..
Am inteles, abia dupa ban, ca nu e voie sa dai "aici pe acolo sau pe bani reali" dar nu pricep cum unii au voie, dar altii nu. Exemplu a fost FluffyKing ala, care a dat cont de vreo 200-300b pe itm ro si apoi le-a vandut pe paypal..Striga toata ziua "dau aici pe ro" si nimeni nu i-a zis nimic. La cateva zile dupa am inceput si eu, era jumate de staff on si nu am primit niciun advertisment, ba chiar [H]Turk m-a ajutat sa realizez un negot cu un player...Deci, cum e pana la urma !!??
Sa nu mai zic de faptul ca nu are nicio logica sa ai voie sa spui "dau acolo pe aici" pentru ca in ambele cazuri, un player tot se lasa. Daca tu dai "acolo" pe "aici", ala care are "aici" nu e clar ca se lasa..adica nu ma las eu, dar se lasa altu. Fix asa e si la "dau aici pe acolo"..ma las eu dar nu se lasa altul..
Alta problema ar fi ca eu am jucat 2 luni intens acest server, iar acum nu mai am timp sau chef, nici nu e important motivul dar, ce ar trebui sa fac cu banii "munciti"? Sa-i arunc prin map1 sau sa i las sa putrezeasca ? E munca mea si prin faptul ca am luat ban nu castigati nimic, daca reuseam sa-i dau pe ro, ramaneati cu 1 player macar
Astept debanarea contului iar yang-ul il voi da unui prieten cu care am jucat pe sv !!

Multumesc de intelegere, o zi buna ! :D
User avatar
Thor
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2019, 18:32
Location: Buzau
Contact:

Nu ne interesează ce face X pe alte servere. Toţi cei care dau aici pe acolo sunt avertizaţi, după sancţionaţi.
Conturile rămân permanent banate. T/C
Image
Locked