unban WalkGhosT

Locked
User avatar
cata001
Posts: 4
Joined: 01 Jan 2021, 11:07

Salutare staff Rodnia , vreau sa stiu mai exact care este motivul pentru care contul meu a fost blocat exact dupa o zi dupa care am facut o donatie de 100E (cata001)
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#20. "Spargerea" de conturi cu ajutorul a diferite baze de date, sau a altor modalitãţi sau complicitatea la asemenea fapte se sancţioneazã cu ban permanent pe toate conturile.

Te-ai conectat pe peste 60 conturi diferite in decursul a doua zile si ai sustras iteme de pe acestea.

Faptul ca ai bagat un ban in joc nu iti da dreptul sa intri pe conturile altor oameni care si-au consumat timpul si poate chiar au bagat si ei bani la randul lor, ca tu sa le furi tot.
User avatar
cata001
Posts: 4
Joined: 01 Jan 2021, 11:07

Conturile cu care m-am logat erau deja golite a fost chiar un video incarcat pe yt cu peste 5000 de conturi de pe sv vostru .Este foarte adevarat ce spui dar nu am fost eu cel care le-a spart este adevarat m-am logat pe cateva conturi dar acestea erau deja goale .
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Si ca analogie daca tu spargi o casa care este goala inseamna ca esti nevinovat de intrare prin efractie?

Ai furat destule iteme de pe aceste "conturi goale", e destul sa te loghezi pe ele fara sa furi nimic si vei fi blocat.
User avatar
cata001
Posts: 4
Joined: 01 Jan 2021, 11:07

Am inteles , multumesc pentru sinceritate , daca poti vedea ce iteme am ”furat” le voi returna dublu playerilor insa nici nu stiam la ce folosesc, asa am ajuns sa ma joc rodnia ,din cauza unui video cu ,conturi .Au fost foarte multe upp de lvl mic care ramasese-ra pe conturi iar nestiind la ce folosesc crezand ca ma vor ajuta le-am luat iteme fara valoare cand am descoperit servarul .
Locked