Anunţ Biolog

Locked
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Dacă ai intâmplinat o problemă la misiuniile biologului, lasă-ne aici detaliile referitoare la problema intâmplinată, urmând modelul de mai jos
Nume Caracter:
Misiunea/Misiunile Biolog
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):
Image
User avatar
NKxLPB
Posts: 25
Joined: 25 May 2019, 09:44
Location: Bucuresti

Nume Caracter: nkRemus
Misiunea/Misiunile Biolog: cercetarile I, IX, X, aripile lui nephrite
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): nu stiu, doar ca eu le-am facut cand am luat cufarul biologului acum mult timp si mi s-au resetat in perioada cand s-a bagat battle pass-ul lunii iulie
User avatar
Make69
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2019, 03:57

Nume Caracter: Nymphom / Shankss
Misiunea/Misiunile Biolog : Pe ambele conturi terminate toate misiunile si de la seon inclusiv ''cercetarile''.
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Nu imi dau seama pe ninja(Nymphom) daca au disparut, pe war(Shankss) am observat deodata ca dau dmg mai mic la farmat acum ceva zile. Dar imi apar misiunile de ''cercetare'' iar si la seon m-a dat la bijuteriile intelepciune pe ambele conturi. Mersi frumos! :shock: :shock:
User avatar
leo1997
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2019, 12:21

Petru wrote: 09 Aug 2019, 21:58 Dacă ai intâmplinat o problemă la misiuniile biologului, lasă-ne aici detaliile referitoare la problema intâmplinată, urmând modelul de mai jos
Nume Caracter: Yuumi
Misiunea/Misiunile Biolog Tabla lu Tugyi,Ramura Rosie,Insemnele lideriilor
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):
La biolog nu stiu,ca am facut toate misiuniile acolo,dar le-am primit din nou..dar la Seon am bonusuriile
User avatar
Fight4fun
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2019, 14:35

Nume Caracter:BestFighter
Misiuni Biolog : Imi apare ca trebuie facut tot de la seon peyong si la biolog tugys si ramurile.
Bonsuri:Da
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Fight4fun wrote: 11 Aug 2019, 14:43 Nume Caracter:BestFighter
Misiuni Biolog : Imi apare ca trebuie facut tot de la seon peyong si la biolog tugys si ramurile.
Bonsuri:Da
Cel puţin ţi-ai verificat bonusurile? dacă tot spui " Da " ?
Image
User avatar
lOdegon
Posts: 5
Joined: 02 Aug 2019, 18:15

Nume Caracter: Wy
Misiunea/Misiunile Biolog: cercetarile I, X, aripile lui nephrite
Bonsuri: Nu
User avatar
overcomE
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2019, 18:55

Nume Caracter: overcomE
Misiunea/Misiunile Biolog: tablitele tugyi
Bonsuri: Nu
Arlequin
Posts: 16
Joined: 12 Aug 2019, 15:05

Nume Caracter: Chaos Pac
Misiunea/Misiunile Biolog : Tabla lui tugyi, Crengi rosii
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Nu stiu..

Ciudat bug, am facut astea 2 misiuni , am ajuns la insemnele liderului, si fix atunci am fost absent 3 zile si cand am intrat vad ca incep iar misiunea cu tabla lui tugyi. Si eu neintelegand ce se intampla , m-am apucat sa le fac iar pana mi-a venit idea de a intreba un helper care mi-a dat acest link. Mai exact [H]Clone, pentru care vreau sa ii multumesc
Image
User avatar
razvan2407
Posts: 1
Joined: 12 Aug 2019, 15:26

Nume caracter : Akenaton
Misiunile: Tabla lui Tugyi , cele de la Seon-Pyeong :Aripile lui Nephrite si Bucata de Smarald
Au disparut bonusurile : Nu deoarece mi-sau restartat de 3 ori pana acum crezand ca este de la reborn si nu am reusit sa termin niciuna .
Locked