Anunţ Biolog

User avatar
biltru96
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2019, 23:58

Nume Caracter: biltru
Misiunea/Misiunile Biolog: Tablita Tugyis, Ramura rosie, Insemnul liderului
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Da
Mai aveam de dus 5 insemne cand ma trezesc ca trebuie sa o iau iar de la capat cu tablitele...
User avatar
valeron
Posts: 1
Joined: 02 Oct 2019, 23:06

Nume: AlphaMan
Misiunile ; I IX, X , Si cred ca si XI , au fost facute cand am cumparat cufarul biologului, acum am observat ca nu mai sunt
Au disparut bonusurile la cele mentionate mai sus
User avatar
qSensei
Posts: 1
Joined: 02 Oct 2019, 23:34

Nume : qSensei
Misiuni : Prima,cea cu tablitele
Dupa ce am terminat misiunea cu cele 30 de tablite,nu-mi mai apare nicio misiune la biology,dau click pe el si nu se intampla nimic..Nu ma pune sa mai fac nimic
User avatar
anihilatoru40
Posts: 2
Joined: 04 Oct 2019, 16:10

Nume Caracter: ColdAsIce
Misiunea/Misiunile Biolog: aveam misiunea insemne lider, mai aveam foarte putine de dus si acum imi cere ramura rosie. am insemne in inventar, dar imi cere ramura rosie.
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):
User avatar
mihaictm
Posts: 1
Joined: 07 Oct 2019, 21:21

Nume Caracter: xMikel
Misiunea/Misiunile Biolog: tot biologul
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Da
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 919
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Mâine seară voi pune misiunile celor ce au postat aici ca rezolvate.
Blessed by the Heavens!
User avatar
GeorgeM1525
Posts: 6
Joined: 08 Oct 2019, 02:01
Location: United Kingdom

Nume Caracter:George1525
Misiunea/Misiunile Biolog : 3 misiuni de la seon nu mi-au aparut sa le fac , cea cu bucatat de smarald ,aripile nemphire si fragmentul hydra
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): la cele facute nu cred ,dar la cele 3 metionate sus nici nu sau activat



Salut ,sunt nou pe aici ,am 3 saptamani decat joc si mam echipat corespunzator de pe shop,si am zis sa fac biologul ,mam apucat de el ,lam terminat si ma trimis la seon ,am facut si acolo cateva misiuni dar cele cu bucata de smarald ,aripile nemphire si fragmentele hydra numai mi lea dat sa le fac ,ce pot face sau dati-mi voi un raspuns . Mersi si bafta stafului ,astept un reply
User avatar
CrazyPvM
Posts: 3
Joined: 07 Oct 2019, 17:50

Nume Joc : CrazyPvM


salut, am facut misiunile la biolog si cele care ai de ales atac aparare sau pv nu mi le da , multumesc anticipat
User avatar
anihilatoru40
Posts: 2
Joined: 04 Oct 2019, 16:10

Nume caracter : ColdAsIce
Misiunile: Am avut tot biologul complet si mi s-au resetat misiunile de la capat.
Au disparut bonusurile :
User avatar
Guccinio
Posts: 1
Joined: 28 Jul 2019, 11:22

Nume Caracter:Guccinio
Misiunea/Misiunile Biolog : Insemnele liderilor
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Da

**misiunile nu mi-au fost date intr-o anumita ordine si am inceput cu insemne ,urmat de ramuri si acum sunt la tablite https://ibb.co/PzrBdZH
Locked