Anunţ Biolog

User avatar
SURVIVORNEW
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2019, 15:25

Nume:Chingachkock
Am facut toate misiunile la biolog si imi cere sa le fac sin nou.
Aia cu tablitele deja am facut-o de 2 ori
User avatar
sweetbella
Posts: 1
Joined: 10 Sep 2019, 13:03

Buna ziu!
Am facut aproape toate misunile biolog ajunsesem la fragmentele Hydra la care mai aveam 1 singur fragment de dus.
acum imi cere sa incep absolut tot biologul de la capat, cu tot cu misiunile de lvl!
Daca tot se sterg toate misiunile..pentru care eu personal am bagat bani, cel putin ar fi decent din partea voastra ca la fiecare jucator sa ii apara in cont macar cate 1 cufar Biolog!!!
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

sweetbella wrote: 10 Sep 2019, 13:07 Buna ziu!
Am facut aproape toate misunile biolog ajunsesem la fragmentele Hydra la care mai aveam 1 singur fragment de dus.
acum imi cere sa incep absolut tot biologul de la capat, cu tot cu misiunile de lvl!
Daca tot se sterg toate misiunile..pentru care eu personal am bagat bani, cel putin ar fi decent din partea voastra ca la fiecare jucator sa ii apara in cont macar cate 1 cufar Biolog!!!
In primul rând, e doar un vizual şi chiar dacă faci din nou misiiuniile NU PRIMEŞTI BONUSURILE, pentru că este doar un VIZUAL .
In al 2 lea rând ai un model de respectat.
In al 3 lea rând, misiuniile de la biolog nu se şterg/resetează e doar o problemă ce crează un vizual la misiune, bonusurile incă le ai.
Image
User avatar
cacalica1233
Posts: 1
Joined: 11 Sep 2019, 17:09

xVraciu
Piatra Rea Vointa
Nu
Mi sa resetat biologul de la prima misiune !
User avatar
EuSunt
Posts: 7
Joined: 05 Sep 2019, 22:33

Nume Caracter:EuSunt
Misiunea/Misiunile Biolog aripile si bucata de smarald + cercetarea de lvl 1 biolog femeie
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): bonosurile sunt (asa cred)
User avatar
Akasuna
Posts: 1
Joined: 13 Sep 2019, 22:34

Nume Caracter: Akasuna
Misiunea/Misiunile Biolog: Tablita Tugyis / Ramura rosie / Insemnul liderului
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu): Da .
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 920
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Voi da misiunile înapoi săptămâna aceasta după ce rezolv problema.
Blessed by the Heavens!
User avatar
mada1995
Posts: 5
Joined: 28 Jun 2019, 22:50

Destiny wrote: 23 Sep 2019, 11:17 Voi da misiunile înapoi săptămâna aceasta după ce rezolv problema.

Nume: Melancholy

Fii mai explicit te rog...eu am terminat biologul de foarte mult timp mi au reaparut misiuni la biolog,le-am facut pe cele de la seon-pyeong...si s-a intamplat nimic cu bonusurile ...vei reseta biologul?? :?
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 362
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

mada1995 wrote: 24 Sep 2019, 00:40
Destiny wrote: 23 Sep 2019, 11:17 Voi da misiunile înapoi săptămâna aceasta după ce rezolv problema.

Nume: Melancholy

Fii mai explicit te rog...eu am terminat biologul de foarte mult timp mi au reaparut misiuni la biolog,le-am facut pe cele de la seon-pyeong...si s-a intamplat nimic cu bonusurile ...vei reseta biologul?? :?
S-a referit la faptul ca va seta inapoi misiunile ca si COMPLETATE celor care le-au aparut inapoi.
User avatar
Helperul
Posts: 3
Joined: 12 Sep 2019, 17:41
Location: Romania
Contact:

Nume Caracter:LordPain
Misiunea/Misiunile Biolog:lv80 tablita tugyis ,Lv92 bijuterie rea vointa ,lv94 bijuterie intelepciune
Au dispărut bonusuriile( Da/Nu):Da, daca dau tot jos de pe mine si astept sa treaca buffurile si potiunile am 0 viteza de miscare,0 reducere pagube primite , 5 viteza de atac , 0 marirea pagubelor date ,Biolog facut cu cufar acum 1 saptamana si ceva..am si ss daca este nevoie
"₮ⱧØ₴Ɇ ₩ⱧØ ĐØ ₦Ø₮ Ʉ₦ĐɆⱤ₴₮₳₦Đ ₮ⱤɄɆ ₱₳ł₦ ₵₳₦ ₦ɆVɆⱤ Ʉ₦ĐɆⱤ₴₮₳₦Đ ₮ⱤɄɆ ₱Ɇ₳₵Ɇ." "ɎØɄ ₮Ⱨł₦₭ ɎØɄ'ⱤɆ ₮ⱧɆ Ø₦ⱠɎ Ø₦Ɇ₴ ₩ⱧØ ₥₳₮₮ɆⱤ. ɎØɄ ₮Ⱨł₦₭ ɎØɄ ₵₳₦ ₱Ʉ₮ Ø₣₣ ĐɆ₳₮Ⱨ. ฿Ʉ₮ ₮Ⱨ₳₮ ₱Ɇ₳₵Ɇ ₥₳ĐɆ ɎØɄ ₣ØØⱠł₴Ⱨ


Image
Locked