Numai merge parola

Moderators: Game Developer, Game Master, Super Game Master

Locked
fortaforta69

22 May 2020, 13:44

Buna ziua!
Ieri mi-am creat un cont pentru a face un schimb cu un privat. Mi-am luat itemele si azi cand intru imi spune nume sau parola gresita. Nu pot da recuperare email pentru ca nu corespunde, este pus random. I-am dat save la account ieri cu acceasi parola, m-am jucat, am facut ceea ce trebuie sa fac dar parola numai corespunde.. Este posibil sa se fi schimbat din baza de date o eroare ? Zic si eu...
Nickname PowerTrader, nume joc fortaforta69. Se poate face ceva ? ...
Multumesc frumos
Petru
Super Game Master
Super Game Master

22 May 2020, 14:39

#1 Este interzis negoţul sau intenţia de negoţ a itemelor, yang-ului si a conturilor din joc pe bani reali [psf/bancar/coduri reîncãrcare/paypal etc.]. Se vor bloca conturile respectivului, permanent. Odatã ce un jucãtor a anunţat cã va vinde sau cumpãra cont/iteme/yang, pe bani reali, chiar dacã nu a ajuns pânã în punctul în care sã finalizeze negoţul, se considerã tentativã de negoţ şi se pedepseşte ca atare (menţionat anterior). O simplã discuţie pe aceastã tematicã pe joc, în privat sau pe orice rețea de socializare poate conduce la blocarea conturilor respectivului jucător.
Având in vedere ca deja ştiai nu e ca şi cum ti-au mai fost blocate conturile Mateei, contul tau este blocat.
T/C
Locked