World Bosses

Radicioiu

Pur si simplu tine totul de timing, nu prea cred ca a stricat cineva ceva la worldboss, daca unii se gandesc hmm hai ca bat jotunul asta si inca 10 metine si merg si eu la boss e treaba lor
Image
catalinbusiness

Serios? Odegon a aparut in diagonala...vis a vis de unde eram initial...am plecat in linie directa spre el...zero damage....
Destiny...pls...corecteaza lucru asta, e bataie de joc sa alegi Odegon care apare odata pe zi si sa il setezi cumva sa dureze si 4 secunde pana moare....
Jotaro
Administrator
Administrator

catalinbusiness wrote: 14 Dec 2020, 22:42 Serios? Odegon a aparut in diagonala...vis a vis de unde eram initial...am plecat in linie directa spre el...zero damage....
Destiny...pls...corecteaza lucru asta, e bataie de joc sa alegi Odegon care apare odata pe zi si sa il setezi cumva sa dureze si 4 secunde pana moare....
Daca tu nu l-ai prins inseamna ca l-au prins altii, la fel cum nu l-au prins altii in zilele in care l-ai prins tu. Nu trebuie sa il prinda toti jucatorii care intra la el in fiecare zi.
Deja sunt aproximativ 30 jucatori care au peste 8 Odegoni batuti doar la Battlepass, fara sa ii includ si pe cei cu 7,6,5 etc. Deci asta inseamna ca lumea il prinde si il bate. Ei cum au reusit si tu nu?
catalinbusiness

Jotaro wrote: 14 Dec 2020, 23:54
catalinbusiness wrote: 14 Dec 2020, 22:42 Serios? Odegon a aparut in diagonala...vis a vis de unde eram initial...am plecat in linie directa spre el...zero damage....
Daca tu nu l-ai prins inseamna ca l-au prins altii, la fel cum nu l-au prins altii in zilele in care l-ai prins tu. Nu trebuie sa il prinda toti jucatorii care intra la el in fiecare zi.
Deja sunt aproximativ 30 jucatori care au peste 8 Odegoni batuti doar la Battlepass, fara sa ii includ si pe cei cu 7,6,5 etc. Deci asta inseamna ca lumea il prinde si il bate. Ei cum au reusit si tu nu?
De ce nu faci un live cum prinzi tu Odegon daca nu esti in locul potrivit...si poate asa invatam si noi astia mai incepatori cum se joaca la nivel inalt !
Chiar insist sa faci un video...ca asa de comentat ca sunt 30 de jucatori ca au facut Odegon de 8 ori la 14 zile dupa Battlepass e usor de spus !
Jotaro
Administrator
Administrator

catalinbusiness wrote: 19 Dec 2020, 01:20 De ce nu faci un live cum prinzi tu Odegon daca nu esti in locul potrivit...si poate asa invatam si noi astia mai incepatori cum se joaca la nivel inalt !
Chiar insist sa faci un video...ca asa de comentat ca sunt 30 de jucatori ca au facut Odegon de 8 ori la 14 zile dupa Battlepass e usor de spus !
Am demonstrat si cu video dupa cerinta ca pana si eu pot sa prind Odegon-ul.

Post Reply