Idei

Post Reply
Masquerade

Nume joc: xMasquerade

Sugestie:
1. Posibilitatea vanzarii titlurilor (Imblanzitorul focului, Vanator inghetat etc) la NPC-ul Chen in schimbul a 15-25AC deoarece se farmeaza aproape la fel de usor precum costumele (Sihastru, Cobra etc).
2. Adaugare pet mini boss (Azrael, Noua Cozi etc.) sau pet/mount personalizat (inca nu m-am gandit la un pret, dar cred ca ar trebui sa fie aproape cat costumele).
3. Adaugare iteme pentru cresterea peturilor: o licoare sau un pergament pentru a marii o abilitate anume (pv, aparare, atac).
4. Adaugare personalizate la Chen (30-40k AC cred ca ar trebui sa fie suficient, as plati chiar si 50k).

Consideri sugestia vitală pentru îmbunătăţirea gameplay-ului?: Da
Iei în calcul posibile ajustări din partea celorlalţi asupra sugestiei tale?: Da
Nao

Salut.
1.Chiar pare decent sa poti vinde titlurile din moment ce nu au piata, pentru 10-15AC. Pro
2.Eu sugerez totusi regandirea bonusurilor la cateva (poate chiar toate) sigilii de la CHEN(nu cred ca le crafteaza cineva+modificare ce vor cere la craft) sau sa se inlocuiasca cu pet uri mini boss pentru aspect mai placut.
Petru
Global Moderator
Global Moderator

La ce te referi la " personalizate" ?
Helper - 10 monthsImage
Game Master - 4 months Image
Super Game Master - 7 monthsImage
Comunity Mananger No
Team Mananger No
Masquerade

Prin personalizate ma gandeam sa se aleaga (de catre voi) daca sa fie precum monturile la grajdar: adica sa ai acelas pet cu diverse bonusuri, +pvm all/100-180 atac/pv+1500-2000 sau mai scumpe +pvm all/+metine-sefi/ +atac-pv acestea pentru cele din joc, desigur asta inseamna ori sa se adauge un NPC special si sa se cumpere cu AC ori sa fie adaugate la Chen, si daca doriti pentru cele din Item-Shop sa aleaga fiecare jucator bonusurile.

Unde am pus "-" ma refer sa aleaga jucatorii sau cum doriti sa fie aceasta posibilitate deoarece pentru un jucator incepator ar fi mult mai util un astfel de pet/mount, dar sunt constient si ca exista jucatori veterani care deja au destule avantaje.
Masquerade

Nao wrote: 31 Oct 2020, 18:53 Salut.
1.Chiar pare decent sa poti vinde titlurile din moment ce nu au piata, pentru 10-15AC. Pro
2.Eu sugerez totusi regandirea bonusurilor la cateva (poate chiar toate) sigilii de la CHEN(nu cred ca le crafteaza cineva+modificare ce vor cere la craft) sau sa se inlocuiasca cu pet uri mini boss pentru aspect mai placut.
Chiar si reconstruirea lor este un plus (atat din punct de vedere al bonusurilor cat si din cele ale craftului si aspectului).
Khan

Masquerade wrote: 31 Oct 2020, 16:35
1. Posibilitatea vanzarii titlurilor (Imblanzitorul focului, Vanator inghetat etc) la NPC-ul Chen in schimbul a 15-25AC deoarece se farmeaza aproape la fel de usor precum costumele (Sihastru, Cobra etc).
Pro
2. Adaugare pet mini boss (Azrael, Noua Cozi etc.) sau pet/mount personalizat (inca nu m-am gandit la un pret, dar cred ca ar trebui sa fie aproape cat costumele).
Nu prea imi dau seama daca e o idee buna sau ea...
3. Adaugare iteme pentru cresterea peturilor: o licoare sau un pergament pentru a marii o abilitate anume (pv, aparare, atac).
Contra Din punctul meu de vedere
4. Adaugare personalizate la Chen (30-40k AC cred ca ar trebui sa fie suficient, as plati chiar si 50k).
Peturi/mounturi personalizate? Hm... contra daca e asa
Image
james

1. PRO
2. Pro
3. Contra
4. Contra total, asa toti ar avea bob in mapele mici si sa faca coins ...
Image
Post Reply