Cerere unban FrateleCuc.

Locked
User avatar
FrateleCuc
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2021, 04:43

Numele caracterelor blocate: Skiller,Godness,AdiDeAdi,RoseMarie.
Solicit urmatoarele argumente:Chiar a trebuit sa ma banati permanent pe toate conturile,fara a primi macar un avertisment pentru inceput?


Salutare.Consider ca pedeapsa pe care mi-ati aplicat-o este una prea aspra,ban permanent pe conturi si IP.
Da,recunosc,am aruncat cu injurii,la nervi,la adresa serverului si a staff-ului,dar consider ca pedeapsa este exagerata.Daca eram vre-un hater sau orice altceva rau,
m-ar fi urat tot serverul,nu ar fi stat cu mine mereu pe live,nu mi ar fi fost alaturi.30k de minute am stat pe server,intre 12-14h la zi,am ajutat mereu cand am avut ocazia,pe orisicine.Cer sa recalculati pedeapsa,totusi.Plus ca am si donat 430 de euro in joc,nu mi se pare corect.
Anumiti playeri din 24/7, cauta sa faca provoking prin absolut orice fel ca sa fim sanctionati, stiind ca sunt o fire care nu prea ma pot abtine la lucrurile de genu' au facut asta intentionat, m-am abtinut cat am putut pana cand am observat ca nu s-a rezolvat nimic, avand foarte multe antecedente cu ei atat eu cat si breasla din care fac parte, stiam cu cine avem de a face. Da, recunosc ca am gresit insa m-a deranjat enorm de tare ca nimeni nu facea nimic in privinta asta, multi de acolo fac multe cacaturi, si doar se dau cu binisoru' ca sa obtina ce isi doresc.
Last edited by FrateleCuc on 28 Mar 2021, 20:28, edited 1 time in total.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

1.Antireclama
2.Acuzatii nefondate
3.Jigniri la adresa echipei si jucatorilor

Nu ne priveste ca ai facut lucrurile astea la nervi, trebuia sa le tii pentru tine, in consecinta ai fost blocat permanent fara sansa de deblocare. Cum era sa dam si noi ban la nervi fiecarui jucator care ne supara?

Toate nemultumirile tale si presupusele nedreptati care nici macar nu erau adevarate puteau fi rezolvate cu reclamatie pe forum, nu mesaj la administartori pe discord ca nu se rezolva tie problemele in alt mod fata de cum se rezolva la altii. Avem zilnic sute de mesaje, lucram la server si nu putem sa stam la discutii la fiecare poveste de genul. (ieri ai fost omorat doar de 4 ori pe acelasi CH si o data din greseala, tu ne-ai mintit spunand ca ai schimbat toate canalele si ai fost urmarit pe toate dar tu de fapt nu ai schimbat nici unul si mai si provocai sa fii batut in loc sa iti vezi de treaba, ex.:"hai scandura ma mai bati" adresat lui Akii.) Nu va mai dati ingerasi si nedreptatiti cand nici voi nu sunteti usa de biserica.

Oricine vizioneaza acest video va fi de parere ca meriti blocat permanent si interzis pe aceasta comunitate. Daca ai donat 430 euro asta nu inseamna ca poti sa iti iei lumea in cap si sa ne insulti si sa raspandesti informatii false in cel mai parsiv mod posibil.




Contul ramane blocat permanent. Orice alta cerere de unban va fi ignorata.
T/C
Locked